dokumenty

„AGRO Ubezpieczenia” zwycięzcą w konkursie na firmę przyjazną dla rolnika

„AGRO Ubezpieczenia” zwycięzcą w konkursie na firmę przyjazną dla rolnika

Data dodania artykułu: 2018-10-29

„AGRO Ubezpieczenia” zwycięzcą w konkursie na firmę przyjazną dla rolnika

„AGRO Ubezpieczenia” zwyciężyły w konkursie na firmę przyjazną dla rolnika - Izydory 2018 organizowanym przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze. W kategorii ekonomia, ubezpieczenia, doradztwo - marka należąca do Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych zdobyła najwięcej głosów.

- To wielki sukces, za który dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos na „AGRO Ubezpieczenia”, ale jednocześnie ogromna odpowiedzialność i zobowiązanie wobec naszych klientów do zachowania najwyższej jakości usług oraz profesjonalnej i rzetelnej obsługi. Naszą ambicją jest pozostanie firmą przyjazną dla rolnika już na zawsze. Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych wyróżnia się przede wszystkich trzema wartościami: jako ubezpieczyciel należący w 100% do polskiego kapitału (Poczta Polska S.A. i Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników) jest godne zaufania, korzystając z rozległej i największej sieci placówek na terenie kraju jest blisko ludzi, dzięki tworzeniu pakietowych rozwiązań i mikroubezpieczeń oferta Pocztowego TUW jest prosta i zrozumiała. W zeszłym roku, po zaangażowaniu kapitałowym FSUSR, wydzielona została marka dedykowana wyłącznie rolnikom tj. „AGRO Ubezpieczenia”. Przez ostatnie półtora roku stale budowaliśmy zaufanie rolników do nowego ubezpieczyciela oferującego dotowane ubezpieczenia upraw i zwierząt gospodarskich
i udowodniliśmy, że na niełatwym rynku ubezpieczeń rolnych jest miejsce dla nowego gracza. Takie sukcesy napędzają nas do dalszego działania w związku z czym jesteśmy przekonani, że „AGRO Ubezpieczenia” staną się dla wielu rolników marką pierwszego wyboru przy ubezpieczeniach upraw, zwierząt gospodarskich, ale również budynków rolnych czy OC rolników z tytułu posiadania gospodarstwa rolnego.
– mówi Daniel Zahorenko - Dyrektor Zarządzający ds. Produktów i Sprzedaży.