dokumenty

Pan Kazimierz Smoliński – Sekretarz Stanu w Ministerstwie

Centrum informacyjne 1

Data dodania artykułu: 2017-04-13

Centrum informacyjne

Pan Kazimierz Smoliński – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa wręczył nagrodę dla Najbardziej przyjaznego ubezpieczyciela. Liderzy Świata Bankowości i Ubezpieczeń zostali nagrodzeni za osiągnięcia w 2016 r. Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych laureatem konkursu w kategorii Najbardziej przyjazny ubezpieczyciel.

12 kwietnia br. w Warszawie odbyła się, po raz szósty, Wielka Gala Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Podczas tego prestiżowego wydarzenia wręczono nagrody dla najlepszych banków oraz firm ubezpieczeniowych.

W kategorii Najbardziej przyjazny ubezpieczyciel zwyciężyło Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych za dostarczanie prostych i tanich ubezpieczeń dostępnych w placówkach Poczty Polskiej na terenie całej Polski. Nagrodę w tej kategorii wręczył Pan Kazimierz Smoliński – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa, odpowiedzialny m.in. za sprawy Poczty. Jest to pierwsze tak znaczące wyróżnienie w historii pocztowego ubezpieczyciela, które utwierdza w przekonaniu, że obrana droga rozwoju jest trafna a kontynuacja działań będzie gwarancją sukcesu. TUW Pocztowe postawiło na to by być godnym zaufania ubezpieczycielem, być blisko ludzi, reagować na ich potrzeby i tworzyć zrozumiałe produkty, takie działanie zostało dostrzeżone przez rynek.