dokumenty

Ubezpieczenie od ognia w promocyjnej cenie 1 zł za każdy hektar

AGRO TUW — Ubezpieczenie od ognia w promocyjnej cenie 1 zł za każdy hektar

Data dodania artykułu: 2023-03-01

Centrum informacyjne

Ubezpieczenie od ognia w promocyjnej cenie 1 zł za każdy hektar

AGRO Ubezpieczenia (AGRO TUW) wprowadziły na bieżący sezon ubezpieczeń upraw rolnych specjalną promocję. Wszyscy rolnicy, którzy zdecydują się ubezpieczyć zboża i rzepak w AGRO Ubezpieczeniach mogą wykupić dodatkową ochronę od ryzyka ognia tylko za 1 zł od każdego ubezpieczonego hektara. 

Zależy nam, aby rolnicy uprawiający zboża i rzepak byli w pełni ubezpieczeni i posiadali realną ochronę, która zadziała w razie nieprzewidzianego zdarzenia jakim, z pewnością, jest ogień, stąd też nasza promocja na ubezpieczenie upraw od ognia tylko za złotówkę od hektara – Daniel Zahorenko, wiceprezes zarządu AGRO TUW.  

Z początkiem marca AGRO Ubezpieczenia rozpoczęły wiosenny sezon sprzedaży obowiązkowych i  dobrowolnych ubezpieczeń upraw rolnych dotowanych z budżetu państwa. Polisy można kupić w placówkach pocztowych oraz wielu multiagencjach ubezpieczeniowych. 

Notka o firmie: 


AGRO Ubezpieczenia - Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych  (AGRO TUW) to w 100% polska firma ubezpieczeniowa. Właścicielem Towarzystwa jest Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników (FSUSR). Ubezpieczyciel posiada kompleksową ofertę skierowaną zarówno do klienta indywidualnego jak i biznesowego. W sprzedaży dostępne są ubezpieczenia: komunikacyjne, domów i mieszkań, rolne, turystyczne oraz dla firm.